Michal Ston napsal rozsáhlou experimentující úvahu o inscenaci i o experimentu. Poznamenává k tomu: „trošku zoufalý pokus něco si v rychlosti ujasnit, nevím, jestli to bude schopno trošku komunikovat… snažím se cestou trochu opřít o různé (pro mě) autority, ne, že bych se tedy pod čarou chlubil, o koho se všechno umím opřít, jen nechci nikomu krást slova 🙂 a uvědomuju si neschopnost vyjádřit se jasně v několika přesných větách. No není třeba se se čtením trápit. Bude-li text nesrozumitelný, je to jeho chyba.“ Velmi doporučuji (já, redaktor) si text přečíst, podle mého názoru je to dosti trefné hledání a tápání; dosti trefné a zdařilé hledání a tápání: tedy přesně to, co má na Šrámkově Písku a kolem něj být.
Číst dále »
Nejnovější komentáře